Ogłoszenia
Kontakt
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Lokatorsko Własnościowa
"ZACISZE"

ul. Cicha 7/18
07-320 Małkinia Górna

tel. (0-px-29) 74-55-685

godziny otwarcia:
7:00 - 15:00

UWAGA MIESZKAŃCYSpółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa „ZACISZE” w Małkini Górnej informuje, że wszystkie przeglądy jakie mają miejsce w lokalach mieszkalnych poprzedzone są ogłoszeniem. Spółdzielnia informuje w jego treści o dacie wykonywania określonej czynności i jej zakresie. Wszystkie osoby, które pukają do państwa drzwi bez wcześniejszego zawiadomienia nie są uprawnione do wykonania przeglądu.

Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na ogłoszenia zamieszczane na klatkach schodowych. w razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.

 

Nie parkujmy samochodów na chodniku i trawniku !

 UWAGA MIESZKAŃCY

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa „ZACISZE” informuje o kategorycznym zakazie parkowania aut na trawnikach oraz chodnikachKostka chodnikowa nie jest przystosowana do tak dużych obciążeń co powoduje jej odkształcanie i pękanie. 

Dbałość o nasze osiedle spoczywa na wszystkich mieszkańcach dlatego prosimy o zastosowanie się do zakazu.
 

Remonty dróg na osiedlu II

 Społdzielnia w roku bieżącym zakończyła realizację dróg na osiedlu nr II

Leśna 5 - 2011

Leśna 11- 2010

Lesna 9- 2009

Leśna 7- 2008 


 

Plany remontowe Spółdzielni w 2011 roku.

W 2011 r. Spółdzielnia w planuje następujące remonty i inwestycje:
-    rozbudowa drogi osiedlowej wzdłuż budynku Leśna 5 –przewidywany termin realizacji drogi – wrzesień  b.r.
Droga będzie miała szerokość 4,50 m i wykonana będzie z betonu asfaltowego. Zatoka postojowa wykonana będzie z kostki betonowej koloru szarego z paskowaniem prostopadłym do osi drogi, wykonanym w kolorze grafit – 32 miejsca postojowe o wymiarach 5,00X 2,50 m. Nawierzchnia chodnika z kostki betonowej koloru czerwonego. Między chodnikiem a drogą pozostanie pas zieleni. Budowę drogi poprzedzi budowa wodociągu do budynku Leśna 22 i 24. Obecnie istniejący wodociąg znalazłby się pod asfaltem na całej długości nowej drogi, stąd też zachodzi konieczność wybudowania nowego wodociągu;

-    remonty balkonów w budynkach Cicha 3, Leśna 3 i Cicha 6. Obecnie jest wykonywany remont w budynku Cicha 3;
-    wzmocnienie komina murowanego kotłowni nr 1;
-    uszczelnianie złącz konstrukcyjnych budynków od strony klatek schodowych- planowany termin rozpoczęcia prac – ostatni tydzień sierpnia.
 

OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa „ZACISZE” w Małkini Górnej informuje Wszystkich mieszkańców o kategorycznym zakazie wykonywania parapetów zewnętrznych z innego materiału niż blacha powlekana lub ocynkowana. Wszystkie osoby, które wykonały parapety z np. płytek terakotowych zobowiązuje się w terminie nie cierpiącym zwłoki do ich wymiany. Zagrażają one bowiem bezpieczeństwu użytkowników osiedli, oraz są przyczyną zalewania lokali znajdujących się poniżej.

 

Ogłoszenie o konieczności usunięcia usterek gazowych

OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa "ZACISZE" w Małkini Górnej informuje, że osoby, u których stwierdzone zostaną usterki gazowe są zobowiązane / zgodnie z zaleceniami Nadzoru Budowlanego/ usunąć je w terminie 14 dni począwszy od dnia kontroli.
Są również zobowiązane w tym terminie dostarczyć do Biura Spółdzielni zaświadczenie podpisane przez osobę z uprawnieniami, potwierdzające fakt usunięcia wykrytej usterki.

 

OGŁOSZENIE o odśnieżaniu

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa „ZACISZE” w Małkini Górnej prosi wszystkich mieszkańców osiedla o odśnieżanie swoich balkonów i parapetów ponieważ zalegający śnieg może być przyczyną powstawania niebezpiecznych nawisów, które dodatkowo mogą powodować przecieki w lokalach znajdujących się poniżej ich występowania.
 

Struktura własności mieszkań w spółdzielni

Struktura odrębnej własności w poszczególnych budynkach
SMLW „Zacisze” – 22.03.2010 r.


Struktura własnościowa mieszkań SMLW „Zacisze” – 22.03.2010 r. 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9

Imieniny obchodzą:
Dzisiaj : Czesława Agnieszki
Jutro: Bartosza Feliksa
Pojutrze : Kai Lukasza
Data i czas